|   ANA SAYFA  |  KendinYap | PROJELER   |  KendinYap | TV  |  KendinYap | TOPLULUK  |  KendinYap | Bilgi Bankası           RSS

TOPLULUK SORU-CEVAP

Proje kabulü hakkında

arkadasım rıca ederım projemı kabul edermısın 70 tane proje yollladım 1 bıle kabul etmemış bunuda kabul etmessin


Gelen Cevaplar (7)

@TalesPisagor Yolladığınız proje kesici yaralayıcı sınıfında olup oldukça tehlikelidir. Projeyi reddeden yönetici bunu düşünmüş olabilir.

Tarih: 18.11.2011    Saat : 22:52

bakın alpin bey ben neşter yapımı ile ilgili bir proje gönderdim yazılarını kendi elimle kopyalamadan yazdım resimleride kendim çektim ama siz kabul etmiyorsunuz.oldukçada düzgün ve yaralı bir projeydi bu yapılan bazı projelerde işe yarıyordu.

Tarih: 18.11.2011    Saat : 22:32

Projeleri kimin gönderdiği tamamen gizlidir, bizlerde projeyi gönderenin kim olduğunu onaylandıktan sonra görebiliyoruz. Onun için kimin projesinin onaylanıp onaylanmadığını bilmiyorum. Başka sitelerden değişiklik yapılmadan eklenen projeler, özgün olmayan, KOPYALA-YAPIŞTIR olan projeler, google translate ile ingilizceden Türkçe ye otomatik çevrilen anlamsız projeler, yazım ve imlaya uymayan projeler kabul edilmemektedir.

Tarih: 17.11.2011    Saat : 22:09

alpin bey ben daha önce 2 adet proje yolladım. Her biride imla kurallarına uygun fotoğraflı ve detaylı bir şekilde anlattım her ikiside kabul edilmedi acaba kabul edilmeme nedenini söylermisiniz.

Tarih: 16.11.2011    Saat : 20:21

Uyanıklık yapmayın lütfen. !!!!!

Tarih: 20.09.2011    Saat : 20:33

bak 1 ben kendı projelerimdi onlar 2 ben o projeleri kopyalayıp yapıştır yapmadım tammamı 3 ben projrlerımde fotoraf var fotograf olmasa bıle vıdeo oluyo ve ben fotorgaf veya vıdeo yoksa o projeyi yollamıyorum

Tarih: 16.09.2011    Saat : 09:22

Yolladığınız projelerde anlatım yoktur, 20 kelime anlatımla, resimsiz fotoğrafsız projeler yolluyorsunuz, sonra neden kabul edilmiyor diye sitem ediyorsunuz.
Yolladığınız projeler Türkçe imla ve yazım kurallarına uygun değildir.
Ayrıca bazı projeleriniz başka sitelerden yada bizim kendi sitemizden kopyalanıp yapıştırılmıştır. Hadi başka sitelerdeki projeleri aynen kopyalayıp yapıştırdığınızı anlayabiliriz de bizim kendi sitemizde kayıtlı olan projeyi hangi akla hizmetle tekrar sitemize kaydediyorsunuz çok merak ediyorum.

Sitemize düzgün proje ekleyenlerin projeleri onaylanıyor,  sizde düzgün bir şekilde proje girerseniz eminiz onaylanacaktır.


Tarih: 15.09.2011    Saat : 20:41

adsense
Reklam

Bu soruya cevap vermek için sitemize üye olmanız, eğer üye iseniz üye girişi yapmanız gerekmektedir.


Yapboz.info Türkiye nin foto yapboz noktası