|   ANA SAYFA  |  KendinYap | PROJELER   |  KendinYap | TV  |  KendinYap | TOPLULUK  |  KendinYap | Bilgi Bankası           RSS

TOPLULUK SORU-CEVAP

Tişört baskı makinesi

Arkadaşlar yaz geliyor.. tişört baskı olayına biraz merakım var.. konu ile ilgili youtube gibi sitelerde araştırma yaptım. insanlar kendin yap yöntemleriyle normal yazıcıları tişört baskı makinelerine çevirmişler.. bunu burada yapabilecek olan var mı acaba? yada alternatif yöntemi olanlar var mıdır?


Gelen Cevaplar (6)

hala araştırıyorum.. araştırırken yine kendi yazdığım sayfaya rastladım googlede :) yazıcıdan transfer baskı yoluyla tişört için çıktı almakla ilgili isteyenlere bilgi veriyim dedim. bir epson yazıcı ve sublimasyon mürekkeplerinden almalı ardındanda baskı transfer kağıdı almalısınız. yazıcıdan çıktıyı bu kağıda alacaksınız farklı yazıcı yada mürekkep uyumlu olmaz. Ama normal yazıcının sublimasyon mürekkeple kızak yapılıp tişört yazıcısına dönüşmesi çok daha iyi bir yöntem ama türkiyede yapan yok işte!

Tarih: 09.02.2012    Saat : 20:54

saylan 20 sen denedin mi yani denendimi ona göre yapacam da

Tarih: 29.01.2012    Saat : 14:48

evet resmi ters basmak gerekiyor ancak her yazıcı ve her mürekkeple olmuyor bu.. epson marka olacak yazıcı ve mürekkebide ona özel... sonra baskı kağıtlarından alıp ters bi şekilde basılıp tişört üstüne konup ütü ile ütülenerek resmin geçmesi sağlanacak. Ancak ben soruyu ilk sorarken SERİGRAFİ tekniği ile bir yöntem arayışındaydım.

Tarih: 25.06.2010    Saat : 22:54

saylan 20, bunu yapacağım, yazıcıma, tişörtüme, yada ütüme yada sinirlerime bir şey olursa karışmam sorumlu sensin. :) bilginin doğru olduğunu düşünüyor, teşekkür ediyorum paylaşımın için. Bu arada, kağıda resmi ters basmamız gerekir diye düşünüyorum doğrumudur?

Tarih: 24.06.2010    Saat : 00:59

normal fotolarıda basabilirmiyiz

Tarih: 12.06.2010    Saat : 15:53

tşört baskısı çok kolay bir iştir renkli yazıcısı ve ütüsü olan herkez yapabilir öncelikle fotoğraf baskısı kagıdı alacaksın bilgisayarcılardan temin edebilirsin bu kağıda yazıcıdan tişörte basmak istediğin yazı resim vb. çıktı alıyorsun ve tişörte ütülüyorsun kalıcı bir baskı elde etmiş oluyorsun yıkamayla falan çıkmıyo....

Tarih: 27.04.2010    Saat : 13:23

adsense
Reklam

Bu soruya cevap vermek için sitemize üye olmanız, eğer üye iseniz üye girişi yapmanız gerekmektedir.


Yapboz.info Türkiye nin foto yapboz noktası