Hakkında

Türkiye’nin ilk KENDiN YAP sitesi hakkında…

Kendin Yap Nedir ?
“Kendin Yap” uzman kişilerin yardımı olmadan kendi kendinize yapabileceğiniz projeleri belirtmek için kullanılan bir kavramdır. Kendin Yap felsefesi ile elinizdeki malzemeleri değerlendirerek kendi kendinize çeşitli projeler yapabilir, en önemliside bunları daha ucuza mal edebilirsiniz.

Wikipedia dan alınan kendin yap tanımına buradan ulaşabilirsiniz.
Kendin Yap : (D.I.Y. veya DIY, İngilizce:Do It Yourself) uzmanların ve profesyonellerin yardımı olmaksızın gerçekleştirilen, bir şeylerin inşaat, tadilat ve tamiratına verilen isimdir. “Kendin yap” terimi ilk olarak 1950’lerde insanların bireysel olarak uygulamayı seçtikleri ev geliştirme projelerini anlatmak maksadıyla kullanılmaya başlanmıştır.

KendinYapSitesi.com, evinizdeki kullandığınız-kullanmadığınız, küçük-büyük çeşitli malzemelerle kendi kendinize yapabileceğiniz yüzlerce KENDİN YAP projesini bulabileceğiniz internet sitesidir.

Kendi kendinize yapabileceğiniz elektronik aletlerden tutunda, çeşitli ev eşyalarına, hobi araçlarına kadar çok çeşitli nesnelerin yapım aşamalarını bu sitede bulabilirsiniz.

Tüketim toplumu haline geldiğimiz son yıllarda, tüketmeden üretmeyi, yada tüketirken aynı zamanda üretmeyi, GERİ DÖNÜŞTÜRMEYİ, KENDiN YAP felsefesini internet kullanıcılarına duyurmayı amaçlamaktayız.

KendinYapSitesi.com yayın hayatına 2008 yılında başlamış olup, her geçen gün yoğun bir ziyaretçi ile ilgi görmektedir.

KendinYapSitesi.com ile her türlü işbirliği için bilgi@KendinYapSitesi.com adresini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.