Anahtarlarınızı İsviçre çakısı içerisinde toplayan anahtarlık

Cebinizdeki anahtarların pantolon cebinizi deldiğinden, her adımınızda ses çıkarmasından rahatsız olduysanız bu proje tam size göre.
Bu proje ile anahtarlarınızı bir isviçre çakısı içerisinde yan yana toplayacaksınız. Adım adım yapım aşamaları aşağıda yer almakta.
Bu proje ye başlamadan önce kullanacağınız anahtarlarınızın yedeklerini almanızı tavsiye ederiz.İlk önce kullanacağınız çakının içerisini boşaltacaksınız.Anahtarların ne kadarlık bölümlerinin boş çakı içerisine sığacağını hesaplayarak fazlalık kısımlarını kesiyorsunuz.
Dolu çakının içerisinden çıkardığınız bıçak, makas testere vb. leri kalıp olarak kullanarak anahtarınızın üzerine yerleştirin ve anahtarınızın üzerini çiziniz. Daha sonra bu çizdiğiniz yerlerden kesiniz. Kesme işlemi için taş sımparalama makinalarını kullanabilirsiniz. Eğer be sabırlıyım diyorsanız elinizle de bir törpü yardımıyla törpüleyebilirsiniz.

Anahtarlarınızı artık içerisini boşalttığınız çakı – lığa koyabilirsiniz. Koyduktan sonra birleştirme pimini takarak anahtarlarınızı sabitleyiniz.

Bir cevap yazın