Kampçılar için çatal kaşık seti (Soğuk Dövme Perçinli)

Bu projede kendimize katlanır bir kamp çatal kaşığı seti yapacağız. Perçin kullanılarak yapılacağı için oldukça sağlam bir alet olacak.

Sürekli kamp yapmaya gidenler bilirler; evde kullanıdığımız çatal, kaşıklar kampta hiçte kullanışlı değillerdir. Bunlar ya kaybolurlar, ya haddinden fazla uzundurlar yada çantanın bir yerini delip çıkarlar. Normal çatal kaşıkları bir arada tutmak da ayrıca zordur.

Kamp malzemesi satan mağazalarda ise; çeşitli modellerde, seri üretim, pratik ve geniş fiyat yelpazesinde portatif çatal kaşık modeliyle karşılaşıyoruz.
Bunların avantajları çok olsa da, dezavantajları da göz ardı edilemez. Ayrıca bu edevatlar hiç bir zaman kendi yaptığımız bir ekipmanın kullanım keyfine yaklaşamıyorlar. Konuyu fazla dolandırmadan projemize geçelim.

Yapım aşamaları konusunda anlatılacak fazla bir şey bulamıyorum. Videoyu izlediğiniz zaman bütün püf noktalarını göreceksiniz zaten.

Kendin Yap, Kampçılar için çatal kaşık seti (Soğuk Dövme Perçinli), www.kendinyapsitesi.com


İhtiyaç Listesi : 1- Çatal2- Kaşık3- Demir çivi yada 2mm kalınlığında alüminyum/bakır tel4- Çekiç, pense, yan keski5- Zımpara kağıdı6- Eğe7- El breyzi ve 2mm matkap

Bir cevap yazın