Karton koliden maket ev yapımı

İlk öğretim çağındaki çocukların kolaylıkla yapabilecekleri maket ev. Büyüklerin de yardımlarıyla çok profesyonel işler çıkarılabilecek bir proje.

Merhaba arkadaşlar.
Oğlum ve yeğenimle beraber yapmış olduğumuz, gayet basit malzemelerden oluşan, güzel ve estetik maket evi projemi paylaşmak istiyorum. Malzemeler son derece basit ve herkesin ulaşabileceği türden. Karton kutu, ahşap görünümlü yapışkanlı folyo kağıdı, çimler için yeşil temizlik malzemeleri, diğer kesici ve makas aletleri. Beğeneceğinizi umar ilginize teşekkür ederim.

Editörün Notu : Bu proje geliştirilebilirlik açısından çok güzel bir proje. Proje kapsamında ahşam çıtalar kullanılacak maket ev üzerinde çeşitli efektler verilebilir, balkon çitleri yapılabilir. Bu tür proje yapan arkadaşlar projelerini eklerlerse seve seve yayınlayacağız. Bu proje geri dönüşüme de önemli katkı sağlayacağı için çocuklar açısından daha da güzel bir hale geliyor.
Özgün bir proje olduğundan dolayı da ayrıca teşekkür ederiz.

İhtiyaç Listesi : Karton kutu, ahşap görünümlü yapışkanlı folyo kağıdı, çimler için yeşil temizlik malzemeleri, diğer kesici ve makas aletleri.

Bir cevap yazın