Reklam Ver

Türkiye’nin ilk ve tek KENDiN YAP sitesine reklam verin.

KendinYapSitesi.com, Türkiye nin ilk Kendin Yap konusunda içerik barındıran web sitesidir. İçerisinde editörlerin ve üyelerin kendi yaptıkları kendin yap projelerinin yanı sıra çeşitli kaynaklardan, kaynak gösterilerek alınmış olan farklı alanlardaki kendin yap projelerini barındırır. Bir çok kategoride yer alan bu projeler her gün yüzlerce kullanıcıya ulaşmaktadır.

Kendin yap projeleri dışında, site içerisindeki etkileşim sayesinde site içerisinde bir yardımlaşma platformu oluşturulmaktadır.

İlk olmanın verdiği sorumlulukla hareket eden sitemiz editörleri ve içerik yükleyicilerle ekledikleri projeler konusunda seçici davranmaktadırlar. Başka sitelerden alıntı yapılacak olan içerikler özenle seçilir ve onaylanır. Özgün olmayan, yada kaynağı belli olmayan projeler onaylanmaz.
Sitemiz kuralları gereği yasalara aykırı, kişi hak ve özgürlüklerini kısıtlayıcı içerikler sitemize eklenmemektedir.

Üye sayısı her geçen gün artan KendinYapSitesi.com, aynı ölçüde ziyaretçi sayısı da hızla arttırmaktadır. Üyelik sistemi, abonelik sistemi, haberleşme sistemi, soru-cevap sistemi, ders ve bilgi bankası sistemi sayesinde ziyaretçilerin site ile bağları koparılmamaktadır. Sitemiz ziyaretçilerinin sitemizde geçirdikleri süre istatistiklerine baktığımız zaman sitemiz ziyaretçilerinin sitemiz üzerinde uzun ve iyi vakit geçirdiğinden söz edilebilir. Yine aynı şekilde site ziyaretçilerinin site içerisinde gezdiği sayfa sayısına bakıldığı zaman da sitenin ve içeriğin kalitesi öne çıkmaktadır.

Neden KendinYapSitesi.com’ a reklam vermeliyim ?
** Türkiye’nin ilk Kendin Yap sitesidir.
** En geniş içeriğe sahip Kendin yap sitesidir.
** İçerik daima kontol edilmekte ve kalite kriterleri korunmaktadır.
** Düzeyli bir web sitesi olup her türlü kanuni ve insani değerlere önem vermektedir.
** Bounce oranı düşüktür.
** Facebook, Twitter vb sosyal ortamlarda ciddi bir takipçi potansiyeline sahiptir.
** Ziyaretçi istatistikleri her gün artan grafikleri göstermektedir.
** Sitemiz ziyaretçileri kaliteli bir ziyaretçi profiline sahiptir.

NOT : Sitemizin en son güncel istatisktik verilerini bize ulaşarak alabilirsiniz.

KendinYapSitesi.com, “üretmek” felsefesi üzerine faaliyet gösterir, sosyal içeriği ve amaçları söz konusudur. “Kendin Yap” kültürü konusunda insanları yönlendirir. Bu sebepten dolayı sitemizi reklamlarla doldurup, ziyaretçilerimizi sıkmak istemiyoruz, dolayısıyla reklamverenler konusunda da seçiciyiz.

KendinYapSitesi.com, kendisine reklam vermek isteyen mecraları değerlendirmeye almadan önce Google Analytics tarafından oluşturulmuş olan istatistik özetlerini bu reklamverenlere sunar.
Belirlenmiş olan birim fiyatlara göre karşılıklı olarak fiyat değerlendirmesi yapılır.
Anlaşma sonucu KendinYapSitesi.com reklamı sitede belirlenen yerlerde, belirlenen süreler içerisinde yayınlamaya başlar.

Reklam vermek için bilgi@kendinyapsitesi.com dan bizimle iletişime geçebilir reklam koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.